סרט אנימציה

סרטי אנימציה – הסרטים הטובים ביותר לעסק

 

סרטי האנימציה מהווים חלק גדול בשוק סרטי התדמית, הפרסום וההדרכה – ובצדק! לסרטי אנימציה היכולת להעביר מסרים באופן מעניין, כיפי וברור, שלסרטים מצולמים פשוט אין. סרט אנימציה טוב יעביר את המסר בצורה ברורה, יסקרן את הצופה ואף יצחיק אותו – אך מדוע סרטי האנימציה מצליחים כל כך?

סרטים מצולמים הם נהדרים וניתן להפיק מהם לא מעט: יש שחקן אחד או מספר שחקנים, תפאורה מסוימת ומסר להעביר – כך שאם העסק כולל פריטים או שירותים אשר מצטלמים טוב ויוצרים משיכה אצל הצופה – מה טוב. לדוגמה: מאפייה. המאפים והעוגות מצטלמים נהדר ומעוררים תאבון אצל הצופה. בנוסף, ידוע שסרטי אוכל גורפים הצלחה רבה בקרב הצופים, מפני שתהליך ההכנה והאכילה מושכים את הצופה ללא צורך במילים מיותרות.

אולם, מה בדבר העסקים שלא מצטלמים כל כך טוב במצלמה? לדוגמה: לפנינו עסק המשווק מוצר רפואי, לצורך שיווקו יש צורך בצילום מערכת הדם, הכוללת נימים, וורידים, עורקים וכמובן את הלב – אך היכולת לצלם במדויק ובצורה מעניינת וויזואלית, שואפת ל- 0 ויקרה במיוחד. לעומת זאת, ניתן לייצר בעזרת סרטי האנימציה תמונה ברורה, שאף צלם לא יהיה מסוגל להפיק.

סרט אנימציה הוא סרט מושך, אטרקטיבי ומעניין – כך שהצופה לא מרגיש שעומדת לפניו פרסומת, אלא סרט כיפי, שהוא עשוי לרצות לשתף עם חבריו. ככל שהסרט יהיה טוב יותר, כך יגבר הסיכוי שישתפו אותו יותר ברשתות החברתיות – זאת אומרת פרסום וחשיפה לעסק בחינם! לכן סרט אנימציה מומלץ לכל בעלי העסקים – גם לעסקים שמצטלמים נהדר וגם לאלו שפחות.

אם אתם מעוניינים בכלי שיווקי מצליח, אשר יגרום הנאה לצופה, תוך כדי הנעה לפעולה וליצירת קשר – מומלץ להפיק סרט אנימציה. מחיר מבצע לעסקים קטנים באתר "ברנר הפקות": 800 ₪ לסרט תדמית מקצועי, איכותי ומהנה.

אנחנו בחברת "ברנר הפקות" מכירים את קהל הלקוחות שלנו ומכירים את הצופים בבית, לכן צוות המומחים שלנו מסוגל להפיק את סרט האנימציה הטוב ביותר לעסק שלכם: סרט שיעניין את הצופה, יעביר את המסר השיווקי בצורה הטובה ביותר והכי חשוב – יניע את הצופה לפעולה וליצירת קשר.

כדי להתחיל את התהליך של קידום העסק, נשמח אם תצרו אתנו קשר באתר החברה, במייל בכתובת ran@brenner.co.il או בטלפון במספר 09-8943898.

תפריט נגישות