הפקת סרטון תדמית

הכל על הפקת סרטוני תדמית

גם אתם מרגישים שהעסק שלכם מצוין אך לוקה בחסר בכל הקשור לפרסום ומיתוג? הפתרון נמצא ממש מעבר לפינה. סרטוני התדמית כבר הפכו לכלי שיווקי חשוב בכל עסק והם כאן לחשוף קהל גדול של צופים אל העסק שלכם ולהניע אותם לפעולה וליצירת קשר.

09-8943898 במייל pencil

הפקת סרטוני תדמית כוללת את תכנון הסרטון וכתיבת תסריט מתאים, ליהוק שחקנים/ קריינים או ייצור האנימציה הנכונה, וצילום הסרטון, תוך התחשבות בתאורה, זוויות הצילום ועוד.

כדי ליצור את הסרטון הטוב ביותר לעסק שלכם, יש לבחור בחברת הפקות מקצועית, בעלת ניסיון בתחום, תיק עבודות עשיר וחוות דעת חיובית ממגוון לקוחות מרוצים.

כיצד בוחרים חברה להפקת סרטון תדמיתי?

השלב הראשון הוא בדיקה מהירה אצל החברים, המשפחה ועם עמיתים לעבודה. בדקו האם השתמשו בעבר בשירותיה של חברת הפקות והאם הם ממליצים עליה. בקשו שיתארו לכם את תהליך העבודה, את השירות ואת התוצאה הסופית.

לאחר מכן יש לבצע חיפוש מעמיק ברשת. קראו על חברות ההפקה השונות ובחנו את הביקורות וחוות הדעת הכתובות על כל אחת מן החברות – באותה הזדמנות מומלץ לעבור על תיק העבודות של כל חברת הפקות ולוודא שהסרטונים המוגמרים שהן מציעות מוצאים חן בעיניכם.

לאחר שלבי הסינון נותרים לכם מספר חברות הפקות בודד והגיע הזמן להתקשר, לבקש פרטים ולקבוע פגישת היכרות וייעוץ. בפגישה עליכם לשאול אילו שירותים החברה מספקת בעת הפקת סרטון תדמית, מחיר מפורט של כל שלב בתהליך ומה קורה במידה שאינכם מרוצים או אם מתרחשת תקלה. חשוב לוודא שיהיה לכם את כל המידע הרלוונטי ולכן אל תחששו לשאול את כל העולה על רוחכם.

הפקת סרטון תדמית היא מקפצה נהדרת לעסק שלכם ומומלץ מאוד להתחיל בתהליך עוד היום! נשמח לייעץ, לענות על שאלות ולקבוע פגישת ייעוץ דרך האתר, דרך המייל בכתובת ran@brenner.co.il או בטלפון במספר 09-8943898. אחד מיועצינו ישמח לעמוד לשרותכם במהירות האפשרית.

תפריט נגישות