הפקת סרט תדמית באולפן מסך ירוק

 

הפקת סרטוני תדמית לעסק

סרט תדמית באולפן

יש כמה יתרונות לצילום סרטוני תדמית, סרטי מוצר, סרטי שווק וסרטי הדרכה באולפן. בעיקר, אם הוא מצוייד ברקע ירוק.

כמה מילים על שימוש במסך ירוק (Green Screen)

מדובר באולפן שכשמו כן הוא, הכל ירוק. הרצפה והקירות בצבע ירוק. 

במידה ומצלמים סרטוני תדמית בכזה אולפן, בעריכה ניתן להסיר בקלות את כל החלקים הירוקים שבצילום, ולשתול במקום תמונה או סרט וידאו של הסביבה בה אנו מעוניינים  שהאנשים או מוצרים יופיעו. זהו פתרון אידיאלי למצב שבו אנו נרצה להציג אנשים או מוצרים במקום שונה מהמיקום הפיזי בו הם נמצאים. רק, ניתן, אפילו בסרט קצר של דקה, להעביר את האיש המצולם בסרט ממקום למקום ואף ליצור מציאות מדומה ככל שיחפוץ הדמיון. 

היתרון השני הוא כמובן המחיר הזול לסרט כזה. מחירו של סרט שיצולם באולפן הוא זול לאין ערוך מסרט שיחייב יציאת צוות צילום לשטח.

עבור עסקים קטנים, שבעל העסק הוא גם הפנים של העסק והוא זה שעומד ישירות מול הלקוחות, סרט אולפן שהדובר בו הוא בעל העסק – מוסיף למיתוג האמין של העסק בפני הצופים.

על מנת ליצור סרט אולפן באיכות טובה, חשוב מאד להקפיד על תאורה מקצועית גם על האובייקט המצולם וגם על המסך. צריך לדעת להפריד בעת העריכה בין האובייקט למצבע הירוק שאחריו ולהשתיל את האימאג'ים שבחרנו.

צילום סרט תדמית באולפן שלנו

ברנר הפקות מציע ללקוחותיה אפשרות  סרט תדמית לעסק או למוצר, סרט הדרכה או כל סרט אחר באמצעות האולפן שברשותנו.  התוצר שתקבלו יהיה ברמה גבוה מאוד. 

צרו איתנו קשר לקבל מידע נוסף והצעת מחיר. 

 

תפריט נגישות