הפקת סרטים

לנו ב"ברנר הפקות" נסיון רב בהפקת סרטי תדמית, סרטי הדרכה, וסרטי תעודה. המטרה של כל סרט היא אחרת, השפה היא אחרת, האורך אחר – המרכיבים של הפקת הסרט הם דומים. רק מי שהתנסה בתהליך ייצור סרט מבין עד כמה זו עבודה קשה. גם הפקת סרט תדמית שאורכו 2 – 3 דקות דורש ימים ארוכים של עבודה – תחקיר, כתיבת תסריט, תכנון ימי הצילום וביצועם, עריכת הסרט, הוספת המוזיקה והקריינות, וכל זה עם מתן אפשרות מלאה ללקוח שהזמין את הסרט להיות מעורב, להעיר הערות ולאשר כל שלב ושלב.

הפקת סרטים מצריכה יד מקצועית ומנוסה, אשר יודעת לזהות מצד אחד את הטרנדים החמים בקרב הצרכנים, ומצד שני לבצע שיקוף עסקי נאמן של העסק. התוצר – סרט התדמית, סרט ההדרכה, פרסומת – הינו כלי שיווקי משמעותי, וזאת בתנאי שהוא נעשה בידי בעל מקצועי איכותי.

חברת "ברנר הפקות" מייצרת סרטי תדמית מובילים מזה 20 שנה, עם בעלי מקצוע מהמובילים בתחומם ולקוחות כגון התעשייה האווירית, התזמורת הפילהרמונית, נציבות המים, בנק ישראל, משרדי ממשלה,ועוד.לקוחותינו יודעים, בין אם הם גדולים או קטנים, שכל סרט מופק ונערך במקצועיות קפדנית,בהתאמה מלאה לצרכים והמטרות העסקיות, תוך שמירה מוחלטת על איכות ומקצועיות.

בעל מקצוע איכותי, אשר מתחיל פרויקט חדש, סרט חדש, יוצר ביחד עם הלקוח את המטרות השיווקיות של הסרט, מגדיר היטב את קהל היעד של הסרט – אם זה סרט תדמית – האם הוא מיועד ללקוח הסופי, או אולי לסוכן שמפיץ את המוצר. האם סרט התדמית הוא לצורך גיוס כספים או למכירה? שלב זה מסמן את אבני הדרך והמסלול להפקת הסרט.

צוות "ברנר הפקות" מנוסה ומכיר את השוק העסקי והפרטי, עם סרטי תדמית רבים למוסדות, חברות ועסקים. עם כל פרויקט חדש אנו לומדים ומתפתחים ומעשירים את היצע שירותינו וטכניקות הפעולה שלנו. החברה מספקת מגוון שירותים נרחב, הכולל את כלל האספקטים המקצועיים להפקת סרטים מקצועית, לרבות בעלי המקצוע, העריכה, הציוד ויכולת הארגון.

לתיאום פגישת היכרות עוד היום, השאירו פרטיכם כבר עכשיו ונציגנו יחזור אליכם במהרה.

קרא עוד: הפקת סרטי תדמית

קרא עוד: עריכת סרטים

תפריט נגישות